Tek Kolu Taşlı Bluz

Ürün Kodu: 515L0092-001

Renk: Siyah
Tukendi
Tek Kolu Taşlı Bluz

İade Koşulları

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 (YEDİ) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak bilgi verebilir ve ürününüzü faturanın arkasında bulunan iade bölümünü doldurarak geri gönderebilirsiniz. İade talebiniz şirketimize ulaştıktan sonra, ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilecek ve yasal koşulları taşıması kaydı ile iadeniz kabul edilmekte ve bu husus bir ileti ile bildirilmektedir.

İade edeceğiniz ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, (faturanın arka kısmında yer alan 'iade bölümü' mutlaka doldurulmalıdır, aksi halde iadeniz işleme alınmayacaktır) paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve Adil Işık’ın tebligat adresine tam ve eksiksiz olarak gönderilmek zorundadır. Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları iade paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

 

Teslimat Koşulları

Kredi kartı ile verilen siparişleriniz ortalama 5 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Havale ile verilen siparişler, havale ücretinizin hesaplarımaza yattığı tarihte geçerlilik kazanır. Bu süre içerisinde tükenen ürünlerden Adil Işık sorumlu değildir.

E-bülten "Yeniliklerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için kayıt olun"
 
Satış Noktaları
Takip Edin
 
Uygulamalarımız