99 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!

99 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!

Müşteri Hizmetleri

Love my body Kurum Felsefesi

En son modayı yansıtan geniş ürün yelpazesini en yüksek kalitede ve uygun fiyat ile müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Love my body’ nın müşteri memnuniyeti anlayışı tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir ve bugüne kadar devam eden başarısının temeli bu ilkedir.

Tüm çalışanlarımızın amacı, bu ilkeye bağlı kalarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak ve en iyi hizmeti vermektir.

Müşteri memnuniyeti anlayışımızı;

Satış öncesinde;ürünlerimizin kalite standardını en üst seviyede tutarak

Satış sonrasında;mağazalarımızda deneyimli satış danışmanlarımız aracılığı ile müşterilerimize, en hoş mağaza ortamında en uygun fiyatlı ürünleri sunarak

Satış sonrasında;müşterilerimizden gelen her türlü talep, soru ve eleştirileri en hızlı biçimde cevaplandırıp, ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için değerlendirerek uygulamaktayız

Love Card’ın sunduğu ayrıcalıklar ile sizi özel müşterimiz olmaya davet ediyoruz…

 

Love my body mağazalarımızdan tek seferde gerçekleştireceğiniz 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Love Card sahibi olabilirsiniz.

 

Love Card ile hayatınızı gerçekleştirecek fırsatlar;

  • İndirimsiz ürünlerde %5 para puan,
  • İndirimli ürünlerde %2.5 para puan kazanırsınız ve puanlarınızı dilediğiniz alışverişte kullanabilirsiniz.Para puan kullanımı alışveriş tutarının yarısı kadar olabilir.
  • Doğum günlerinizde size özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Güncel trendlerden, kampanyalarımızdan, indirim dönemlerimizden ve organizasyonlarımızdan öncelikli haberdar olursunuz.
  • Love Card Adil Işık Group’a ait Love my body mağazalarında geçerlidir.

 

Love Card ile ilgili tüm sorunlarınız için bize 444 3 235 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

 

Uyarı