99 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!

99 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir şikayetinizde size en yakın satış noktasına Fiş/Hediye Kartı ile birlikte götürüp incelenmek üzere bırakabilirsiniz. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en fazla 15 gün içinde size telefonla bildirilecektir.
Koleksiyonumuzun çok geniş olması nedeni ile mağazalara giden ürünler, mağazalarımızın metre kare ölçümü ve müşterilerimizin alışveriş alışkanlıkları analizi sonucu belirlenmektedir. Ancak başka bir mağaza ya da web sitemizde beğendiğiniz fakat bulamadığınız bir ürünü online@lovemybody.com.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz.
Sezon mağazalarımızdan aldığınız ürünlerimizi satışına mani bir durum söz konusu değil ise 30 gün içinde sezon mağazalarımızdan Fiş/Hediye Kartı ile birlikte değişimini yapabilirsiniz. Outlet mağazalarımızdan aldığınız ürünlerimizi ise 30 gün içerisinde yalnızda outlet mağazalarımızdan Fiş/Hediye Kartı ile değiştirebilirsiniz. Outlet mağazalarımızda satılan ikinci kalite ürünlerin değişimi yapılmamaktadır.
Abiye ürün grubumuz özel ve hassas ürün grubumuza dahil olması nedeni ile değişim ve iade işlemi yapılmamaktadır.
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30(OTUZ) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili ürününüzü faturanın arkasında bulunan iade bölümünü mutlaka doldurarak geri gönderebilirsiniz
Peşin alınan ürünlerde para iadesi anında yapılabilmektedir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadesinde, aynı gün istenen kredi kartı satış iptal işlemi satış noktalarımızda yapılmaktadır. 30 gün içinde istenen kredi kartı iptal işlemleri ise merkezimiz aracılığı ile 1 hafta içinde hesabınıza geçmektedir.
Uyarı