99 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!

99 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!

Hakkımızda

 “Moda kalıplara sığdırılamaz” iç görüsüyle 2008 yılında Türk Hazır Giyim Sektörüne yeni bir soluk getiren  Adil Işık Group bünyesindeki Love my body 36-50 beden aralığında sunduğu alternatifler ile “modanın her bedende” yaşatılabileceği gerçeğini gözler önüne serdi.

Her sezon farklı ilham notalarından hareketle hayal edilen kadın profili ve koleksiyon hikayesiyle ;Women koleksiyonu Love my body kadınına maskülen , enerjik ve cool bir görünüm kazandırıyor.

Girls koleksiyonu ise  klasik formları özgün bir moda anlayışıyla yeniden günümüzün modası çerçevesinde yorumladığı dinamik çizgileriyle değişik şekillerde kombinlenebilen parçaları farklı kimliklerde yansıtıyor.

Özel günler ve davetlerin kurtarıcısı niteliğindeki Dark koleksiyonu zarif detayların hakimiyetini koruduğu koleksiyon Love my body kadınlarını iddialı ve çarpıcı bir görünüme kavuşturuyor.

 Günün her anında sokak stilinin rahat şık  ve iddiali duruşunu yaşatmak adına Love my body ile Moda Tutkusu kreatif yaratıcıları Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün işbirliği ile 36-50 alternatif beden aralığında hazırlanan Jean koleksiyonu triko ve tshirtler ile zenginleştirilerek  genç ruhlu,sade ve modern kadına denim ruhunu yaşatmaya 5.sezonunda devam ediyor.

Bahar Korçan’ ın ele aldığı tablolar ve şiir dizelerinin ilham notalarını oluşturduğu Bahar Korçan & Love my body “Kadın Kan Kanat”Koleksiyonu, 8 Mayıs Dünya Yumurtalık Kanseri Günü’ne farkındalık yaratmak amacıyla SS’17 sezonuna merhaba dedi.

 

Uyarı