{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
1000 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!

  Sipariş ve İade İşlemleri


  Love my body Ürünleri için iade/değişim yapabilir miyim?

  Online mağazamızdan satın alınan Love my body ürünlerimiz için ürünler kullanılmamış, etiketi ve kutusu zarar görmemiş olması durumunda, paket teslim alındıktan sonra 14 gün içinde  web sitemiz üzerinden ücret iadesi işlemi veya Love my body mağazalarından iade/ değişim işlemleri gerçekleştirilebilir.  İnternet mağazasından aldığım ürünleri mağazalara iade edebilir miyim?

  İnternet mağazasından alınan ürünleri faturanız ile birlikte bayi statüsündeki mağazalar dışında istediğiniz Love my body mağazasına iade edebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı/banka kartı ile yaptıysanız iade ödemeniz kartınıza yapılacaktır.  Siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

  Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


  İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.


  İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen iade formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.


  Paketinizi herhangi bir MNG Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir. 


  Ücretsiz iade gönderimi yapabilmek için paketi kargo firmasına teslim ederken 182311604 numarasını kargo görevlisine vermeyi unutmayınız.

  İade Adresi: Cendere Yolu No:23 Kağıthane / İstanbul  Beden değişimi için ne yapmam gerekli? Mağazalarda değişim yapabilir miyim?

  İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürün ya da ürünleri değişim amacıyla geri göndermeniz şu anda mümkün değildir. Değişim işlemlerinizi 14 gün içerisinde bayi statüsündeki mağazalar dışında tüm Love my body mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz. Yardımsever mağaza çalışanlarımız ürün değişiminde size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Depomuza göndermiş olduğunuz ürünler iade olarak işleme alınıp para iadesi yapılacaktır.


  İade etme süresi kaç gündür?

  Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


  İade kargo masrafından kim sorumlu olacaktır?

  Tüm iadelerinizi MNG Kargo üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz. Love my body iadesi olduğunu belirtmeniz yeterlidir.


  İade ettiğim ürün/ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılacaktır?

  Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten en geç 1 hafta içerisinde para iadeniz kredi kartınıza ya da hesap numaranıza yapılacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer iadeniz hakkında hâlâ şüpheleriniz varsa lütfen  info@lovemybody.com.tr adresine e-posta gönderiniz ya da 444 3 235 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.


  Elime yanlış veya kusurlu ürün geçerse ne yapmalıyım?


  Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi MNG Kargo ile iade ediniz. Sipariş tutarı kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilecektir.


  İade ve Değişim Politikamız;

  Tıpkı mağazalarımızda olduğu gibi ürüne bakmak ve ürünü denemek amacıyla ambalajını açabilirsiniz. Lütfen orijinal ambalajı saklayın ve ürünle birlikte iade edin. Ürünleri ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denemeyiniz. Ayakkabıları dışarıda giymeyiniz; tabanda herhangi bir kir ve sürtme izi olmamalıdır. Etiketleri çıkarmayınız. Mayolar, bikiniler vb. hijyen dolayısıyla kesinlikle iade edilemez. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu iade politikası hatalı ürünlere ilişkin yasal haklarınızı etkilemez.