{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
1000 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!

  Sıkça Sorulan Sorular

  Mağazalarınızdan satın aldığım üründe bir hata oluştu bunun ile ilgili ne yapabilirim?

  Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir şikayetinizde size en yakın satış noktasına Fiş/Hediye Kartı ile birlikte götürüp incelenmek üzere bırakabilirsiniz. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en fazla 30 gün içinde size telefonla bildirilecektir.

  Her mağazanızda koleksiyonunuza ait tüm ürünleri bulamıyoruz neden?

  Koleksiyonumuzun çok geniş olması nedeni ile mağazalara giden ürünler, mağazalarımızın metre kare ölçümü ve müşterilerimizin alışveriş alışkanlıkları analizi sonucu belirlenmektedir. Ancak başka bir mağaza ya da web sitemizde beğendiğiniz fakat bulamadığınız bir ürünü online@lovemybody.com.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

  Herhangi bir şubenizden almış olduğum ürününüzün değişimini istediğim mağazanızdan yapabilir miyim?

  Sezon mağazalarımızdan aldığınız ürünlerimizi satışına mani bir durum söz konusu değil ise 30 gün içinde sezon mağazalarımızdan Fiş/Hediye Kartı ile birlikte değişimini yapabilirsiniz. Outlet mağazalarımızdan aldığınız ürünlerimizi ise 30 gün içerisinde yalnızda outlet mağazalarımızdan Fiş/Hediye Kartı ile değiştirebilirsiniz. Outlet mağazalarımızda satılan ikinci kalite ürünlerin değişimi yapılmamaktadır.

  Mağazalarınızda, Abiye ürün değişimi neden yapılmıyor?

  Abiye ürün grubumuz özel ve hassas ürün grubumuza dahil olması nedeni ile değişim ve iade işlemi yapılmamaktadır.

  Ürün değişimi ve iade işlemleri fatura tarihinden itibaren kaç gün içerisinde yapılabilir?

  Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili ürününüzü faturanın arkasında bulunan iade bölümünü mutlaka doldurarak geri gönderebilirsiniz.

  Para iadesi yapmak istediğimde param hesabıma kaç gün içerisinde geçiyor?

  Peşin alınan ürünlerde para iadesi anında yapılabilmektedir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadesinde, aynı gün istenen kredi kartı satış iptal işlemi satış noktalarımızda yapılmaktadır. 30 gün içinde istenen kredi kartı iptal işlemleri ise merkezimiz aracılığı ile 1 hafta içinde hesabınıza geçmektedir.

  Mağaza iletişim bilgilerinize nasıl ulaşabilirim?

  Tüm satış noktalarımızı görmek için tıklayınız.